Musisz uaktualnić Flash Player'a Sprawdź jaką posiadasz aktualnie wersję..

Beata Wilgucka - wokalistka i flecistka, od 10 lat śpiewa i gra na flecie z zespołami rozrywkowymi. Wykonuje także muzykę poważną jako solistka lub w składzie zespołów kameralnych i orkiestr. Jako flecistka koncertowała z orkiestrą Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie, z orkiestrą Il Piacere z Białegostoku oraz z Zespołem Pieśni i Tańca Politechniki Warszawskiej. Uczestniczyła w festiwalach i konkursach muzycznych: zajęła I miejsce na Makroregionalnych Przesłuchaniach Klas Instrumentów Dętych Drewnianych Szkół Muzycznych Drugiego Stopnia w Piotrkowie Trybunalskim, 1998r., zajęła IV miejsce na Ogólnopolskich Przesłuchaniach Klas Instrumentów Dętych Drewnianych Szkół Muzycznych Drugiego Stopnia w Olsztynie, 1998r, zdobyła wyróżnienia na Festiwalu Piosenki Turystycznej w Giżycku "Ukleja" 1998 i Festiwalu Piosenki Różnej "Morda" w Warszawie w 1996r. za śpiew i grę na flecie. Ukończyła Państwową Podstawową Szkołę Muzyczną im. Grażyny Bacewicz w Warszawie, Zespół Państwowych Szkół Muzycznych Drugiego Stopnia im. Fryderyka Chopina w Warszawie oraz Akademię Muzyczną im. Fryderyka Chopina w Warszawie, III Wydział Instrumentów Orkiestrowych, klasę fletu. Obecnie w zespołach Café Music i Piąta Muza śpiewa i gra na flecie.


Poniżej linki do plików mp3 z fragmentów recitalu dyplomowego:

Antonio VIVALDI - SONATA a-moll na flet, fagot i klawesyn (partię klawesynu wykonuje fortepian)
  I. Largo
II. Allegro

Wykonawcy:
flet - Beata Wilgucka
fortepian - Marianna Waszkiewicz
fagot - Katarzyna Zdybel

separator Adam Piekarski

Adam Piekarski - wokalista i basista, od wielu lat śpiewa i gra z różnymi zespołami rozrywkowymi, ukończył Zespół Państwowych Szkół Muzycznych Drugiego Stopnia im. Fryderyka Chopina w Warszawie, w klasie gitary klasycznej. Występował m. in. z zespołami Lonestar, Fatum, z Tomaszem Szwedem, grał na mrągowskich Piknikach Country. Jest nauczycielem gry na gitarze klasycznej i basowej.

separator

Marcin Korzeniewski - wokalista i klawiszowiec, ukończył Prywatną Szkołę Muzyki Rozrywkowej im. Krzysztofa Komedy - wydział aranżacji, od lat uprawia ambitną muzykę, wykraczającą poza estetykę szeroko pojętej muzyki "popularnej". Występował z różnymi zespołami w ramach koncertów "Orkiestry Świątecznej Pomocy". Wraz z zespołem Misera Puella zdobył wyróżnienie na "Piastowskiej Jesieni" oraz wystąpił w "Radiu dla Ciebie". Ponadto aranżował muzykę do musicalu "Nostradamus". Wydaje aktualnie płytę z zespołem Suspend. Gra na organach Hammonda, syntezatorach, gitarze basowej.

separator Piotr Wojtkowski

Piotr Wojtkowski - wokalista i perkusista, od 10 lat gra w różnych zespołach m. in. Leash Eye, Nerwica Natręctw, Suspend, Nowa Strategia Syntezy, Motema Africa. Zajmuje się muzyką disco (w żywym wykonaniu), rock, progressive rock, fusion, jazz i pokrewnymi nurtami.

separator Waldemar Siwczyński

Waldemar Siwczyński - wokalista i gitarzysta. Ukończył Prywatną Szkołę Muzyki Rozrywkowej im. Krzysztofa Komedy, grał i nagrywał m.in. z zespołami Hydra i K Martin,. W latach osiemdziesiątych zafascynowany heavy metalem, później podążył w stronę nieco łagodniejszego, ale wymagającego dużej sprawności warsztatowej, grania na gitarze.

::   Aktualności   ::   O nas ::   Oferta ::   Nasz sprzęt ::   Muzyka ::   Galeria ::   Linki ::   Kontakt   ::
webmaster